37. DIAMANTRING 14-K

Alliansring 14-k med 16 st briljantslipade diamanter ca 3,00 carat, stl. ca 15, totalvikt ca 3,5 g. Det förekommer några diamanter med mindre nagg.

Varunr 181557
Skick Mindre slitage

6 November 2018 18:12

Utrop 28000 SEK

20 000 SEK2018-10-24 13:48
19 000 SEK2018-11-06 15:12
15 000 SEK2018-11-06 12:31
5 500 SEK2018-11-05 12:24
4 400 SEK2018-11-04 08:50
4 000 SEK2018-11-02 11:45
2 400 SEK2018-11-01 16:01
2 000 SEK2018-11-01 12:22
1 400 SEK2018-10-31 20:41
450 SEK2018-10-31 09:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!