4. JÖRGEN NASH

Emaljtavla. "Sagoberättaren". Signerad och daterad 1989 och a tergo betitlad. 40x40 cm. Obetydliga repor och märken.

Varunr 181598

6 November 2018 18:01

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 4 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 5000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

4 600 SEK2018-11-06 17:03
4 400 SEK2018-11-06 16:50
4 200 SEK2018-11-01 15:26
3 800 SEK2018-10-29 14:46
800 SEK2018-10-27 09:36
450 SEK2018-10-25 10:11
350 SEK2018-10-24 09:53
300 SEK2018-10-23 22:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!