42. ENGELSKA PARSKÅP

Jakaranda med mässingsdetaljer och spegeluppsatser. 1800-talets första hälft. Höjd 148, bredd 61 cm. Repor, märken. Dörrarna med senare plastfilm.

Varunr 181636

6 November 2018 18:14

Utrop 8000 SEK

8 000 SEK2018-11-06 18:10
7 500 SEK2018-11-06 18:07
4 400 SEK2018-11-06 18:04
4 000 SEK2018-11-06 10:28
3 800 SEK2018-11-05 16:53
2 400 SEK2018-11-04 20:58
2 000 SEK2018-11-04 20:20
1 500 SEK2018-10-29 19:16
500 SEK2018-10-24 22:37
500 SEK2018-10-27 18:29
300 SEK2018-10-24 19:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!