Jakaranda med mässingsdetaljer och spegeluppsatser. 1800-talets första hälft. Höjd 148, bredd 61 cm. Repor, märken. Dörrarna med senare plastfilm.
8 000 SEK | 2018-11-06 18:10 |
7 500 SEK | 2018-11-06 18:07 |
4 400 SEK | 2018-11-06 18:04 |
4 000 SEK | 2018-11-06 10:28 |
3 800 SEK | 2018-11-05 16:53 |
2 400 SEK | 2018-11-04 20:58 |
2 000 SEK | 2018-11-04 20:20 |
1 500 SEK | 2018-10-29 19:16 |
500 SEK | 2018-10-24 22:37 |
500 SEK | 2018-10-27 18:29 |
300 SEK | 2018-10-24 19:31 |
300 SEK | Startpris |