Stämplade runt 1900-talets mitt. 12 gafflar, 20,5 cm, 12 knivar med rostfria blad, 24,5 cm, 12 skedar, ca 21 cm, 12 gafflar, 17,5 cm, 12 knivar med rostfria blad, 21,5 cm, 12 skedar, 17,5 cm, 12 fiskgafflar, 18,5 cm, 12 fiskknivar, 20,5 cm, 11 dessertgafflar, 14,5 cm, 12 kaffeskedar, 12 cm, 3 potatisskedar, 21,5 cm, såsslev. Bruksmärken, slitage. Vikt exklusive matknivar ca 5500 g.
17 000 SEK | 2018-11-20 18:01 |
16 000 SEK | 2018-11-10 23:12 |
14 000 SEK | 2018-11-06 18:44 |
4 400 SEK | 2018-11-10 22:47 |
4 000 SEK | 2018-11-10 10:46 |
350 SEK | 2018-11-07 21:50 |
300 SEK | Startpris |