18. GOLVURNA MED LOCK, KINA 1900-TAL, MÖJLIGEN ÄLDRE

Porslin dekorerad med bl.a. figurer och landskap i kobolt. H ca 66 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, ytslitage.

Varunr 182175

20 November 2018 18:06

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 700 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 3000 SEK

1 700 SEK2018-11-20 17:45
1 600 SEK2018-11-20 15:15
1 400 SEK2018-11-06 18:44
700 SEK2018-11-10 23:51
500 SEK2018-11-10 15:54
300 SEK Startpris

Onlineauktion 20 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!