30. REY URBAN, SKÅL

Sterlingsilver. Stämpelsignerad, samt kontrollstämplar för Stockholm och årsstämpel S11 (2016) samt märkt undertill med etsad logga för SEB. Vikt 330 gram. Diameter 12 cm.

Varunr 182213

20 November 2018 18:10

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 500 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 3000 SEK

1 500 SEK2018-11-15 17:36
1 400 SEK2018-11-06 18:44
800 SEK2018-11-15 15:53
450 SEK2018-11-07 07:47
350 SEK2018-11-07 00:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 20 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!