Sterlingsilver. Stämpelsignerad, samt kontrollstämplar för Stockholm och årsstämpel S11 (2016) samt märkt undertill med etsad logga för SEB. Vikt 330 gram. Diameter 12 cm.
1 500 SEK | 2018-11-15 17:36 |
1 400 SEK | 2018-11-06 18:44 |
800 SEK | 2018-11-15 15:53 |
450 SEK | 2018-11-07 07:47 |
350 SEK | 2018-11-07 00:06 |
300 SEK | Startpris |