Glasskiva på benställningar av förkromad metall samt mässing. Modern design, 1900-talets andra hälft. Höjd 48, skivans mått 130x79 cm. Smärre repor och märken.
4 000 SEK | 2018-11-19 13:48 |
4 000 SEK | 2018-11-19 16:49 |
450 SEK | 2018-11-16 16:12 |
350 SEK | 2018-11-15 16:03 |
300 SEK | 2018-11-13 21:40 |
300 SEK | Startpris |