5. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, OTYDLIGT SIGNERAD

Akvarell. England, 1800-tal. Utsikt över bukt med figurer i förgrunden. Dagmått 23x40 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 182189

Onlineauktion 20 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!