Oljemålning på duk. Signerad och daterad 1988. "Tuppen". 90x70 cm.
19 000 SEK | 2018-12-04 18:03 |
18 000 SEK | 2018-12-04 18:03 |
11 000 SEK | 2018-12-04 14:44 |
8 000 SEK | 2018-11-30 06:27 |
7 500 SEK | 2018-11-21 11:04 |
6 500 SEK | 2018-11-20 18:24 |
3 000 SEK | 2018-11-20 22:15 |
300 SEK | Startpris |