29. DIAMANTRING 18-K

Ring 18-k med en briljantslipad diamant ca 0,24 carat, stl. ca 17 mm, totalvikt ca 2,7 g. Diamanten visar synliga skador.

Varunr 182663
Skick Synligt Slitage

4 December 2018 18:10

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 900 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 1000 SEK

900 SEK2018-12-04 18:02
800 SEK2018-11-21 10:25
600 SEK2018-11-25 17:27
450 SEK2018-11-20 18:24
300 SEK Startpris

Onlineauktion 4 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!