39. SILVERSKÅL S. EGGER

Silverskål 925/1000 med förgyllning och stenfot av S. Egger, nr. 99, ca 170 x 55 mm, totalvikt med stenfot ca 304 g.

Varunr 182743
Skick Mindre slitage

4 December 2018 18:13

Utrop 2000 SEK

900 SEK2018-11-20 18:24
800 SEK2018-12-04 16:33
450 SEK2018-11-30 09:12
350 SEK2018-11-28 15:02
300 SEK Startpris

Onlineauktion 4 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!