11. SMINKDOSA, KINA 1900-TAL

Rödlack med skuren dekor. D ca 5 cm. Obetydligt slitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183356

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!