15. TRE BUDDHA-HUVUDEN

Två Thailand, ca 15/1600-tal, ett Kambodja ca 11/1400-tal. H ca 4-9 cm. Skador, oxidering. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183361

18 December 2018 18:05

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 1 300 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 300 SEK2018-12-18 17:39
1 200 SEK2018-12-18 16:53
1 000 SEK2018-12-13 16:09
450 SEK2018-12-04 21:39
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!