Två Thailand, ca 15/1600-tal, ett Kambodja ca 11/1400-tal. H ca 4-9 cm. Skador, oxidering. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
1 300 SEK | 2018-12-18 17:39 |
1 200 SEK | 2018-12-18 16:53 |
1 000 SEK | 2018-12-13 16:09 |
450 SEK | 2018-12-04 21:39 |
300 SEK | Startpris |