17. SMINKDOSA, KINA 1900-TAL

Jade eller jadeliknande mineral, D ca 7 cm. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183332

18 December 2018 18:06

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 400 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 600 SEK

400 SEK2018-12-10 17:02
350 SEK2018-12-04 21:39
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!