Brons med inläggningar i vitmetall och sannolikt avsett för betelbruk. L ca 15 cm, H ca 7 cm. Slitage och mindre skador, bl.a. fräthål. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
600 SEK | 2018-12-18 18:05 |
500 SEK | 2018-12-18 17:23 |
300 SEK | Startpris |