24. SKRIN MED FACK, SANNOLIKT SYDOSTASIEN, 1800-TAL

Brons med inläggningar i vitmetall och sannolikt avsett för betelbruk. L ca 15 cm, H ca 7 cm. Slitage och mindre skador, bl.a. fräthål. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183343

18 December 2018 18:08

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 600 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 800 SEK

600 SEK2018-12-18 18:05
500 SEK2018-12-18 17:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!