Porslin med bl.a. dekor i järnrött. H ca 6 cm. Mindre tillverkningsdefekter, slitage, skador. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
1 000 SEK | 2018-12-15 13:47 |
900 SEK | 2018-12-14 23:42 |
800 SEK | 2018-12-14 09:26 |
700 SEK | 2018-12-13 21:11 |
500 SEK | 2018-12-09 13:50 |
300 SEK | Startpris |