26. KRUKA, KINA CA ÅR 1600

Porslin med bl.a. dekor i järnrött. H ca 6 cm. Mindre tillverkningsdefekter, slitage, skador. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183321

18 December 2018 18:09

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 000 SEK2018-12-15 13:47
900 SEK2018-12-14 23:42
800 SEK2018-12-14 09:26
700 SEK2018-12-13 21:11
500 SEK2018-12-09 13:50
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!