28. 2 SMINKDOSOR MED LOCK, KINA SUNG/YÜAN 11/1300-TAL

Porslin med chinpai-liknande glasyr. D ca 6 cm. Obetydliga nagg, ytslitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183359

18 December 2018 18:09

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 600 SEK

2 400 SEK2018-12-14 12:41
2 200 SEK2018-12-18 17:35
1 900 SEK2018-12-18 16:41
1 400 SEK2018-12-13 22:39
1 300 SEK2018-12-13 20:26
1 200 SEK2018-12-13 20:25
600 SEK2018-12-10 17:03
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!