3. VAS, SANNOLIKT JAPAN, 1700-TAL

Porslin med imari-dekor. H ca 15 cm. Obetydligt ytslitage.
Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg

Varunr 183394

18 December 2018 18:02

Utrop 2000 SEK

800 SEK2018-12-04 21:39
700 SEK2018-12-18 18:00
500 SEK2018-12-09 19:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!