Porslin med koboltdekor. bl.a syrsa. D ca 22 cm. Obetydligt nagg å fotring, obetydligt ytslitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
800 SEK | 2018-12-17 12:08 |
700 SEK | 2018-12-14 09:29 |
600 SEK | 2018-12-04 21:39 |
350 SEK | 2018-12-13 22:40 |
300 SEK | Startpris |