Keramik med bl.a. drakar i relief och brun glasyr. H ca 33 cm. Nagg, slitage, retuscher, lagningar. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
700 SEK | 2018-12-18 12:08 |
600 SEK | 2018-12-17 05:35 |
500 SEK | 2018-12-15 22:32 |
450 SEK | 2018-12-04 21:39 |
450 SEK | 2018-12-15 19:55 |
300 SEK | Startpris |