37. LOCKASK, JAPAN 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT

Porslin med blommor i relief och dekor i kobolt. H ca 11 cm. Mindre skador. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183385

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!