Förgylld brons och utförandet i s.k. Bankok-stil. H ca 13-21 cm. Mindre skador och slitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
1 200 SEK | 2018-12-04 21:40 |
1 200 SEK | 2018-12-18 17:56 |
800 SEK | 2018-12-18 15:53 |
600 SEK | 2018-12-18 14:34 |
450 SEK | 2018-12-10 16:24 |
350 SEK | 2018-12-07 09:08 |
300 SEK | Startpris |