39. TRE BRONS-BUDDHOR, THAILAND CA 1870-1910

Förgylld brons och utförandet i s.k. Bankok-stil. H ca 13-21 cm. Mindre skador och slitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183363

18 December 2018 18:13

Utrop 1800 SEK

1 200 SEK2018-12-04 21:40
1 200 SEK2018-12-18 17:56
800 SEK2018-12-18 15:53
600 SEK2018-12-18 14:34
450 SEK2018-12-10 16:24
350 SEK2018-12-07 09:08
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!