4. TVÅ BRONSVIKTER, BURMA, 1800-TAL

S.k. opiumvikter, 138 respektive 306 g. Slitage, oxidering.
Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg

Varunr 183335

18 December 2018 18:01

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK 500 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 500 SEK

500 SEK2018-12-18 17:00
450 SEK2018-12-12 21:08
300 SEK2018-12-09 15:55
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!