40. KANNA MED HÄNKEL, KINA, SANNOLIKT 1700-TAL

Porslin med bl.a. landskap i kobolt. H ca 15 cm. Obetydligt ytslitage, obetydliga nagg. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183370

18 December 2018 18:13

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 400 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 400 SEK2018-12-17 11:54
1 300 SEK2018-12-04 21:40
1 300 SEK2018-12-15 22:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!