45. SPÄNNE OCH DOSA, KINA 1900-TAL

Försilvrad gulmetall, i botten stämplar. Dosa H ca 3 cm, spänne B ca 6 cm. Mindre slitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.

Varunr 183367

18 December 2018 18:15

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 300 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2018-12-15 03:38
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Dec. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!