Porslin med dekor i kobolt. H ca 7 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydliga nagg å fotring, obetydligt slitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
1 300 SEK | 2018-12-18 18:08 |
1 200 SEK | 2018-12-04 21:40 |
450 SEK | 2018-12-18 06:44 |
350 SEK | 2018-12-17 20:18 |
300 SEK | Startpris |