Porslin med bl.a växtdekor i kobolt. D ca 20 cm, H ca 5 cm. Obetydligt ytslitage, obetydliga tillverkningsdefekter. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
10 000 SEK | 2018-12-15 20:15 |
9 500 SEK | 2018-12-14 21:11 |
5 000 SEK | 2018-12-04 21:40 |
3 000 SEK | 2018-12-12 13:05 |
1 200 SEK | 2018-12-11 10:26 |
350 SEK | 2018-12-06 02:54 |
300 SEK | Startpris |