Porslin med bl.a växtrankor i kobolt. H ca 8 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydliga nagg, obetydligt slitage.
Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg
2 000 SEK | 2018-12-18 18:05 |
1 900 SEK | 2018-12-18 18:05 |
1 100 SEK | 2018-12-18 18:01 |
900 SEK | 2018-12-04 21:39 |
300 SEK | Startpris |