Trä med förgyllning, röd lack och inlagda glasbitar. H ca 52 cm. Obetydligt slitage, obetydliga skador.
Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
4 000 SEK | 2018-12-18 18:05 |
3 800 SEK | 2018-12-18 18:02 |
2 600 SEK | 2018-12-18 17:34 |
2 400 SEK | 2018-12-14 11:53 |
2 400 SEK | 2018-12-17 11:26 |
2 000 SEK | 2018-12-13 14:56 |
800 SEK | 2018-12-07 16:11 |
600 SEK | 2018-12-04 21:39 |
350 SEK | 2018-12-04 21:58 |
300 SEK | Startpris |