"Meisterstück". Förgyllt sterlingsilver märkt Ag 925, samt oxblodsfärgad emalj på delvis förgyllt stål. Svart läderfodral med logotype. L ca 13,5, fodralets L ca 16 cm. Bruksslitage.
7 000 SEK | 2019-01-08 18:02 |
6 500 SEK | 2019-01-08 15:16 |
6 000 SEK | 2019-01-08 16:40 |
1 700 SEK | 2019-01-05 20:54 |
1 600 SEK | 2019-01-04 08:36 |
1 600 SEK | 2019-01-04 14:30 |
1 100 SEK | 2019-01-04 00:34 |
900 SEK | 2019-01-03 14:35 |
800 SEK | 2018-12-30 21:14 |
600 SEK | 2018-12-19 14:59 |
500 SEK | 2018-12-29 15:21 |
400 SEK | 2018-12-19 16:55 |
300 SEK | Startpris |