33. DANA BILDE

Oljemålning på duk. Kvinna vid fönster. Signerad och daterad 1928. 81x65 cm.

Varunr 184030

8 Januari 2019 18:12

Utrop 3000 SEK

11 000 SEK2019-01-08 18:06
10 000 SEK2019-01-08 18:10
7 500 SEK2019-01-08 17:22
5 500 SEK2019-01-07 21:31
4 600 SEK2018-12-31 20:35
4 600 SEK2019-01-07 13:10
4 200 SEK2018-12-20 09:10
3 200 SEK2018-12-22 18:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Jan. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!