Oljemålning på duk. Kvinna vid fönster. Signerad och daterad 1928. 81x65 cm.
11 000 SEK | 2019-01-08 18:06 |
10 000 SEK | 2019-01-08 18:10 |
7 500 SEK | 2019-01-08 17:22 |
5 500 SEK | 2019-01-07 21:31 |
4 600 SEK | 2018-12-31 20:35 |
4 600 SEK | 2019-01-07 13:10 |
4 200 SEK | 2018-12-20 09:10 |
3 200 SEK | 2018-12-22 18:06 |
300 SEK | Startpris |