Mässing med klotformade kupor. Modern design, 1970/80-tal. Höjd 58 cm. Repor, märken.
1 400 SEK | 2019-01-22 18:08 |
1 300 SEK | 2019-01-22 18:06 |
1 200 SEK | 2019-01-22 17:24 |
700 SEK | 2019-01-21 16:57 |
600 SEK | 2019-01-21 15:30 |
500 SEK | 2019-01-16 19:59 |
400 SEK | 2019-01-16 15:13 |
300 SEK | Startpris |