21. KLÄDHÄNGARE, TVÅ ST

Trä och mässing. Klädhängaren Dekorativ, AB Skoglunds Metallgjuteri, Anderstorp. 1900-talets andra hälft. Bredd 57 och 31 cm. Repor, märken.

Varunr 184480

22 Januari 2019 18:12

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 600 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK33 00 SEK

Utrop 500 SEK

600 SEK2019-01-22 18:10
500 SEK2019-01-22 18:08
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Jan. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!