22. VÄGGLAMPOR, ETT PAR

Lackerad metall. Modern design, 1940/50-tal. Höjd 18 cm. Smärre repor och märken.

Varunr 184481

22 Januari 2019 18:07

Utrop 500 SEK

1 500 SEK2019-01-22 17:05
1 400 SEK2019-01-22 08:25
1 300 SEK2019-01-21 23:11
500 SEK2019-01-21 22:28
350 SEK2019-01-17 21:18
300 SEK2019-01-16 20:00
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Jan. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!