Jakaranda. Retro, 1960-tal. Brännmärkt AB Seffle Möbelfabrik. Höjd 53 cm, skivans mått 140x63 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
900 SEK | 2019-01-22 17:58 |
800 SEK | 2019-01-21 11:04 |
700 SEK | 2019-01-19 21:03 |
600 SEK | 2019-01-08 20:23 |
350 SEK | 2019-01-19 15:29 |
300 SEK | Startpris |