28. MATBORD

Jakaranda. Retro, 1960-tal. Höjd 73 cm, skivans mått 151x91 cm. Solblekt, repor, märken, fläckar. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 182183

22 Januari 2019 18:09

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 500 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 1000 SEK

500 SEK2019-01-22 18:04
450 SEK2019-01-08 20:23
350 SEK2019-01-21 14:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 22 Jan. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!