Skuret och bemålat trä. Rokokostil, 18/1900-tal. Renoverade, ommålade. Repor, märken.
Inköpta på Laserow Antik.
15 000 SEK | 2019-02-05 17:57 |
14 000 SEK | 2019-01-22 19:52 |
9 500 SEK | 2019-02-03 19:04 |
5 500 SEK | 2019-01-27 14:45 |
2 000 SEK | 2019-01-25 10:15 |
300 SEK | Startpris |