13. CHIFFONJE

Björk. Karl Johan, 1800-tal. Höjd 138, bredd 125 cm. Repor, märken, defekt lås till klaffen medföljer.

Varunr 184849

5 Februari 2019 18:04

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 100 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 100 SEK2019-02-05 17:57
1 000 SEK2019-02-05 16:33
1 000 SEK2019-02-05 16:36
300 SEK2019-01-30 13:02
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!