2. SKRIVBORD MED STOL

Idegran med läderklädd skiva. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 77, bredd 136 cm. Repor, märken.

Varunr 184838

5 Februari 2019 18:01

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 3 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 200 SEK2019-02-05 17:06
3 000 SEK2019-02-02 11:51
2 200 SEK2019-02-02 11:55
1 200 SEK2019-02-01 21:58
1 000 SEK2019-02-01 11:44
800 SEK2019-01-31 23:00
500 SEK2019-01-31 14:39
400 SEK2019-01-30 16:52
350 SEK2019-01-26 10:21
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!