Idegran med läderklädd skiva. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 77, bredd 136 cm. Repor, märken.
3 200 SEK | 2019-02-05 17:06 |
3 000 SEK | 2019-02-02 11:51 |
2 200 SEK | 2019-02-02 11:55 |
1 200 SEK | 2019-02-01 21:58 |
1 000 SEK | 2019-02-01 11:44 |
800 SEK | 2019-01-31 23:00 |
500 SEK | 2019-01-31 14:39 |
400 SEK | 2019-01-30 16:52 |
350 SEK | 2019-01-26 10:21 |
300 SEK | Startpris |