20. SKÅP

Furu. 1800-tal. Höjd 157, bredd 125 cm. Repor, märken, smärre skador.

Varunr 184856

5 Februari 2019 18:07

Utrop 1500 SEK

2 200 SEK2019-02-02 13:40
2 000 SEK2019-02-02 09:55
300 SEK2019-01-24 16:17
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!