28. PER RYDÉN, KARMSTOLAR, FYRA ST

Lackerat trä. Modern design, 1900-talets andra hälft. Etikettmärkta Per Rydén, Nybro. Repor, märken.

Varunr 184866

5 Februari 2019 18:09

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 300 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 600 SEK

300 SEK2019-02-05 10:33
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!