36. BORD

Bemålat trä. 1800-tal. Höjd 76, längd 92 cm. Torrspricka, repor, märken.

Varunr 184880

5 Februari 2019 18:12

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 450 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 600 SEK

450 SEK2019-02-05 16:06
400 SEK2019-02-05 17:44
300 SEK2019-01-26 08:52
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!