38. STOLAR, 10 ST

Björk. 1900-tal. Skador, renoveringsbehov.

Varunr 184882

5 Februari 2019 18:13

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 300 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 300 SEK2019-02-05 18:11
1 200 SEK2019-02-05 17:53
1 100 SEK2019-02-05 10:10
700 SEK2019-02-04 21:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!