43. BOCKBORD

Betsad furu. 1800-talets andra hälft. Höjd 74, längd 183. Senare kilar, ostabilt, repor, märken.

Varunr 184889

5 Februari 2019 18:14

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 900 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 1000 SEK

900 SEK2019-02-04 10:10
900 SEK2019-02-05 18:11
700 SEK2019-02-04 21:05
500 SEK2019-01-31 22:06
500 SEK2019-02-01 22:51
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!