Körsbär. Richelieu. Louis XIV-stil. 1900-talets andra hälft. Höjd 79, bredd 129 cm. Repor, märken.
4 200 SEK | 2019-02-04 21:59 |
4 000 SEK | 2019-02-03 19:39 |
3 800 SEK | 2019-01-22 19:52 |
2 000 SEK | 2019-02-01 11:45 |
1 800 SEK | 2019-01-30 13:01 |
1 600 SEK | 2019-01-27 10:00 |
600 SEK | 2019-01-25 10:15 |
300 SEK | Startpris |