9. FÅTÖLJER, ETT PAR

Betsad björk med textilklädsel. Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft. Repor, märken, klädsel med slitage och hål.

Varunr 184845

5 Februari 2019 18:03

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1200 SEK

800 SEK2019-02-05 18:00
700 SEK2019-02-03 09:07
500 SEK2019-02-04 20:43
400 SEK2019-02-03 18:46
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!