11. HÖRNSKÅP

Lackerat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets mitt. Höjd 182 cm. Repor, märken.

Varunr 185350

19 Februari 2019 18:04

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 300 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2019-02-10 13:27
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!