Skinnklädsel, benstomme i betsad bok. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken, bruksslitage.
1 400 SEK | 2019-02-19 16:55 |
1 400 SEK | 2019-02-19 18:03 |
1 200 SEK | 2019-02-19 16:54 |
500 SEK | 2019-02-14 20:14 |
350 SEK | 2019-02-10 22:04 |
300 SEK | 2019-02-06 15:30 |
300 SEK | Startpris |