Skinnklädsel, benstomme i betsad bok. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
1 700 SEK | 2019-02-19 18:06 |
1 600 SEK | 2019-02-19 18:08 |
1 400 SEK | 2019-02-19 16:56 |
900 SEK | 2019-02-14 23:43 |
700 SEK | 2019-02-14 15:09 |
500 SEK | 2019-02-14 20:14 |
400 SEK | 2019-02-13 19:49 |
350 SEK | 2019-02-13 16:37 |
300 SEK | Startpris |