Skinnklädsel, benstomme i mörkbetsat trä. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken, smärre bristningar.
1 200 SEK | 2019-02-19 17:04 |
1 100 SEK | 2019-02-19 16:56 |
1 000 SEK | 2019-02-19 16:54 |
350 SEK | 2019-02-19 13:42 |
300 SEK | 2019-02-06 15:30 |
300 SEK | Startpris |